Aktualizace a podpora softwaru

PODPORA pro software Mastercam a Octopuz

Podpora je poskytována 24h denně včetně víkendů pouze prostřednictvím e-mailu.
Telefonická podpora je poskytovaná pouze v době od 9h do 17h v pracovní dny.


Podpora software Mastercam je zajištěna vždy podle toho zda se zákazník rozhodne prodloužit tzv. maintenance (údržbu software). Jde o servisní řešení produktu Mastercam, které přináší uživateli celou řadu výhod. Podpora, neboli údržba software Mastercam je časově omezená služba (standardní doba trvání 12 měsíců). Tato služba je automaticky součástí prvního nákupu licence. Takže tuto službu není nutné pořizovat k nové licenci ani ji pravidelně prodlužovat. Pokud se rozhodnete neprodlužovat tuto podporu, tak v budoucnu můžete narazit na problémy například při načítání nejnovějších formátů od jiných softwarů a nekompatibilita mezi verzemi. Výrazně se prodlužování podpory doporučuje především proto, že máte neustále aktualizovaný software včetně všech nejnovějších vylepšení. Tuto službu lze kdykoliv zakoupit či prodloužit - ať k nové či staré licenci Mastercamu.

Maintenance – Aktualizace software-podpora

S prvním nákupem je vyžadován první rok s programem Maintenance.
Rozvíjejte dovednosti vašich zaměstnanců s cílem maximalizovat vaše investice.
Mastercam Maintenance-podpora software Mastercam je předplacený servisní program poskytující aktualizace softwaru ihned po jejich uvedení na trh, odstupňovaná technická podpora a výhody spojené s údržbou jako jsou zlevněná školení, servisní práce placené od hodin a řada dalších výhod.

Členové programu Mastercam Maintenance získávají:

  • Přístup k nejposlednějším aktualizacím softwaru Mastercam
  • Zlevněná školení
  • Zlevněné hodinové sazby za servis
  • BEZPLATNÁ CD s aktualizacemi na vyžádání
  • BEZPLATNÁ přednostní technická podpora po telefonu

Maintenance přináší hodnotu

Ať již jste návrhářem, inženýrem nebo firemní manažerem, můžete mít prospěch z programu Mastercam Maintenance - podpora.
Jako technik nebo inženýr máte přístup k posledním verzím Mastercamu dříve než kdokoliv jiný. Jako firemní manažer máte přístup k nejnovější dostupné technologii a podpoře na ochranu vaší investice, což zabezpečuje trvalé zlepšování produktivity.
Program Maintenance vám také umožňuje plánovat v rozpočtu vaše budoucí náklady na aktualizace.