ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Programování offline

Programování offline (nebo off-line programování) znamená programování robotů mimo výrobní prostředí. Programování offline eliminuje prostoje výroby v důsledku programování v obchodním domě. Simulace a programování offline umožňuje studovat více scénářů pracovní buňky před nastavením výrobní pracovní buňky. Chyby, které se běžně dělají při navrhování pracovní buňky, lze předpovědět včas.

Programování offline je nejlepší způsob, jak maximalizovat návratnost investic pro robotové systémy a vyžaduje si vhodné simulační nástroje. Doba přijetí nových programů může být zkrácena z týdnů na jeden den, což umožňuje robotizovat krátkodobou výrobu.

Programování offline s programem RoboDK

Programování offline nemá s RoboDK žádné omezení. RoboDK poskytuje uživatelsky příjemné grafické uživatelské rozhraní pro simulaci a programování průmyslových robotů. RoboDK vám pomůže vyhnout se singularitám a omezením os. Programovací zkušenosti se nevyžadují. Další informace naleznete v části Programování offline v dokumentaci.

Pomocí rozhraní API společnosti RoboDK můžete také programovat a simulovat roboty pomocí Pythonu. Python je programovací jazyk, který vám umožní pracovat rychleji a efektivněji integrovat vaše systémy. Python umožňuje vyjádřit koncepty v méně řádcích kódu ve srovnání s jinými jazyky, takže je přátelský a snadno se učí.

Další informace jsou k dispozici v části dokumentace API RoboDK . Aplikace RoboDK API je také k dispozici pro C # a Matlab .

Robot Post Processor

Post Processors definují, jak mají být robotové programy generovány pro určitý robotový řadič. Převod z simulované aplikace na konkrétní robotový řadič provádí post procesor. RoboDK Post Processors poskytují úplnou flexibilitu při generování robotových programů pro specifické požadavky.

RoboDK poskytuje postprocesory pro většinu robotových řadičů. Post procesory lze snadno vytvářet nebo upravovat. Další informace jsou k dispozici v části Post Processor v dokumentaci.